Україна, Київ, вул. Приорська, 10

 Діяльність

Сучасні АЗС є складними технологічними комплексами. Вони обладнані ТРК, системами менеджменту палива, системами моніторингу палива в резервуарах, системами роботи з паливними картами і картами Віза, терміналами самообслуговування, ціновими табло тощо. Все це обладнання об'єднується в єдиний комплекс за допомогою системи управління АЗС.

На різних мережах АЗС віддається перевагу різним технологіям обслуговування клієнтів на АЗС, різних варіантів обслуговування. Застосовуються різні форми оплати за покупку палива, різний порядок обслуговування. Є прості АЗС з однією або декількома ТРК. Є великі з магазинами з безліччю товарів.

Наша компанія бачить своє завдання допомогти всім власникам мереж АЗС в організації їх роботи та вибрати обладнання, найбільш підходяще їхнім запитам. Ми виробляємо різноманітне обладнання: від електронних плат зв'язку комп'ютерів систем управління з ТРК різних виробників до систем збору даних про транзакції з мереж АЗС і серверів карткових систем.

На сайті ми наводимо і перелік нашого обладнання для автоматизації АЗС, і варіанти конфігурацій обладнання та технологічних рішень для різних технологій обслуговування клієнтів на АЗС.

   Надішліть нам свої запитання та пропозиції

CAPTCHA
Перезавантажити зображенняОзвучити зображення
 

  Надсилання повідомлення ... Будь ласка, зачекайте.